Pronájem cvičební plochy

Vaše objednávka

Vyberte si požadovaný čas, trénikový prostor a klikněte na ikonku psí tlapky pro vytvoření rezervace.

Legenda


Volno

(číslo v pacičce je cena za hodinu)


Obsazeno


Vaše nepotvrzená objednávka


Vaše potvrzená objednávka

Přihlašte se

novinky

Očkovací dny

Někteří si již všimli, že nově na cvičáku probíhá po dohodě očkování :) Zahájili jsme spolupráci s MVDr. Martinem Štěpánkem, který bude vždy jeden den v každém měsíci navštěvovat náš cvičák za účelem očkování psů, případně drobných veterinárníc rad a porad. Pokud byste chtěli využít příštího termínu pro očkování (předpokládáný termín bude začátkem června), hlašte se, je potřeba dopředu nahlásit počty a požadavky kvůli vakcínám :)

Odkaz na ordinaci najdete zde: 

Martina

 

Členství v klubu 2019

Cena za roční členství v klunu Narya Praha je 2 000 Kč na rok. V ceně je automaticky zelená permanentka s 11 ti hodinami :)

Pro členy klubu platí sleva 10 % na granule značky Carneeval, Platinum a Belcando. Dále pro celý rok platí sleva na veškeré permanentky a intenzivky 10 %.

V případě úhrady členského příspěnku do data 30.6. 2018 je cena zvýhodněna na 1 600 Kč.

V případě platby členského příspěvku do data 30.9. 2018 je cena 1 800 Kč. V obou případech stále platí, že součástí členství je permanentka s 11 ti hodinami.

S členstvím nesouvisí žádné povinnosti (například brigády) aspol.

Platby prosím zasílejte na 2607192001/5500, předem si napište o variabilní symbol na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Martina

 

Facebook

Na FB byla založena uzavřená skupina Narya Praha, kde najdete informace o trénincích, můžete se tam hlásit a hlavně, vkládám tam fotky.

Pokud někdo ještě nejste ve skupině a chcete být, napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , zařídím.

Dále máme nově skupinu na WhatsUp, rovněž je možné se mezi nás přidat, pište na telefon: 604 416 797.

Martina